Blog grid view

Yurtdışı Fuar Standları

indesign mimarlık olarak 20 yıldır fuar standları konusunda yerli ve yabacı firmalarımıza yurtdışında hizmet vermekteyiz. Firmalarımıza fuar standları yanında kendi ürünlerinin taşınması konusunda da destek olmaktayız. Uluslararası fuar fuar nakliyesini diğer fuar lojistiği firmalarınden ayıran, prosedür ve gümrük işlemleri bakımından farklı işlem görmeleridir. fuar standı ve sergilenecek ürünlerin fuar alanına indirilmesi ve fuar bitiminde ürünlerin fuar alanından alınması ve ithalat gümrüklerinin yapılıp geri getirilmesi tamamen profesyonel fuar lojistik firmaları ile yapılmalıdır. indesign mimarlık olarak partner fuar lojistik firmamız ile anahtar teslimi taşımacılık ile firmalarımıza destek olmaktayız.

Maxima Fuar Standı

Maxima fuar standı; alüminyum profillerden oluşan ana taşıyıcı yapısı ve suntalam panellerden oluşan panel duvarları ile farklı bir yapısı ile kiralık fuar standları ve ekonomik fuar standları için ideal bir seçimlerdendir. Modüler stand yapısıyla hem ekonomik hemde prestijli fuar standları yapılabilmektedir. Taşıma paketleme ve modüler stand özelliği ile kolay montaj demontajı ile hem katılımcılara hemde fuar standı yapan firmalar açısından sektöre avantajlar sağlamaktadır.

Fuar Standı / Ahşap Fuar Standı

Fuar standı Fuarlarda ürünleri sergilemek için ürünlere göre tasarlanan geçici yapının adıdır. fuar standları tek katlı fuar standı, çift katlı fuar standları, maxima fuar standları, modüler fuar standları. çeşitleriyle anılır. Ahşap fuar standı malzeme sınırlaması olmadan yapılan fuar standları‘dır. Asma katlı fuar standı, müşterileri yoğun silkülasyon dışında daha dingin özel mekanda ağırlamak düşüncesi ile çelik konstrüksiyon ile oluşturulan fuar standı yapılarıdır.bu tarz fuar standları her sektörde olduğu gibi mobilya fuarlarında çok tercih edilen fuar standlarıdır. Maxima fuar standı; Geri dönüşümlü çözümlerden olduğu için biraz daha ekonomik seçimlerdir maxima fuar standı.yurtiçinde ve yurtdışında montaj ve demontajı yapılabilmektedir.

Ahşap Fuar Standları

Ahşap fuar standları, Sunta suntalam melamin kaplı lake akrilik paneller tasarlanarak yapılan fuar standlarıdır. ahşap fuar standları deyimi bu çeşit ürünler kullanılarak yapılan fuar standlarından gelmektedir. aslında özgün tasarım içeren fuar standıdır. sınırsız malzemeler kullanılarak tasarlanan fuar standlarıdır.