ULUSLARARASI FUAR STAND HİZMETLERİ

GİDEBİLECEĞİNİZ HER YERDE HİZMET İÇİN VARIZ

In design mimarlık, fuar standlari, showroom, iç dekorasyon, podyum, sahne dekoru ve diğer tanıtım organizasyonlarında, yurtiçi ve yurtdışı ahsap fuar standları, maxima fuar standları kiralama, fuar standı tasarımı ve uygulama yapan firmalar arasında öne çıkartan, uzman kadrosu, deneyimleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile kurumsal kimliğinizin en iyi şekilde yansıtılması için özgün stand tasarımları, ekonomik ve alternatif çözümler sunmaktadır.

HİZMETTE 22.YIL

InDesign mimarlık, uluslararası fuarlarda ahsap, maxima fuar standı tasarımı, showroom mağaza dekorasyonu hizmetleri veren bir firma olarak 22 yıldır sektörde hizmet vermektedir.

TRUSS KİRALAMA

Stoklarımızda bulunan yaklaşık 1000 metretül orijinal alüminyum kiralık truss konstrüksiyon sistemimiz ve deneyimli teknik ekibimiz ile truss kiralama ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeleriniz için çözümler üretiyoruz. alüminyum truss sistem makina fuarlarında ve autoshow fuar standları gibi büyük alanlarda fazla kolon kullanmadan aydınlatma sistemini ve homojen dağılımını sağlamada oldukça avantajlı bir sistemdir.

UYGULAMALARIMIZDAN ÖZET / Detaylar için HİZMETLER başlığını inceleyiniz.

REFERANSLARIMIZ

buildproplus